Siparişimde ki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizle birlikte size yollanan fatura ile birlikte, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri YURTİÇİ KARGO yoluyla ücretsiz olarak Şekerci Kuruyemiş Ümit Şekeryapan İsmi ile Teslimat adresine gönderebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerden memnun kalmadıysanız, ürün/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 14 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştirilir.

İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 14iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

 

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

. İadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

. Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

. Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

 

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri iade ederken herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Siparişinizdeki ürünleri  YURTİÇİ KARGO kanalıyla ÜCRETSİZ olarak Şekerci Kuruyemiş Ümit Şekeryapan ismi ile Teslimat adresine gönderebilirsiniz.

Toplu satışlarda iade bedeli ALICIYA aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.